מגנטים לכל אירוע

  • חבילות האירועים שלנו כוללות כולן, מהקטנה ביותר, צילום ללא הגבלה של מגנטים. כך תוכלו לצמצם את מספר הדאגות שלכם בזמן האירוע.

  • כל חבילות האירועים שלנו כוללות בתוכן לפחות שני אנשי צוות - צלם מקצועי ומפיק מזכרות. בשביל שנוכל להפיק את המזכרות שלכם באיכות המירבית ובמהירות המירבית. 

אם אתם מחפשים כבר זמן מה צלם מגנטים, אנחנו מניחים שלא פעם נתקלתם במשפט המוצג כיתרון -  "למינציה לכל מגנט".

כביכול, תהליך הלמינציה נועד לשמור על אורך החיים של המגנט כך שלא ידהה למשך זמן רב, אבל האם זה באמת נחוץ? אותו תהליך, נדרש רק במצבים שבהם המדפסת אינה איכותית מספיק וכשהדיו אינו מקורית. במצב כזה נדרש המגנט לעבור תחנה נוספת בדרך להפקתו - מכונת הלמינציה. תחנה זו מאטה את תהליך הפקת המגנטים, מראה על מדפסת באיכות ירודה ומקנה למגנט מראה מסורבל ולא אסתטי. אנחנו בצ'ורדור מגנטים מגיעים אל האירוע עם מדפסת epson, שמכילה בתוכה דיו מקורית בלבד. כך נוכל להבטיח שתהליך הפקת המגנטים יהיה יותר מהיר ושנראות המגנטים תהיה יותר אסתטית.

מרבית בעלי האירועים ביקשו מאיתנו לאחר האירוע את אוסף התמונות שצילם הצלם. תמונות אלו נשלחו אליהם, וישלחו אליכם, דרך המייל. אם תרצו, תוכלו לקבל את התמונות  בדיסק-און-קי בתוספת של עשרים שקלים. לקבלת הצעת מחיר, גללו למטה, והשאירו פרטי קשר בשדות המסומנים. נציגינו ידאגו ליצור איתכם קשר.

 

איך להוציא את המיטב מהאירוע?

בתור בעלי האירוע, אתם חייבים להודות שעמוק בלב, גם אתם רוצים שכולם יזכרו את האירוע שלכם למשך חודשים. אתם רוצים שיתלהבו ממנו, שידברו על איזה מדהים הוא היה, ובשביל זה חשוב להבין כמה דברים.

קיימים שני פרמטרים שמשפיעים על החותם שהאירוע ישאיר אצל החוגגים: חווית האירוע והמזכרות. 

חווית האירוע מתבטאת באולם, באוכל, בעיצוב האירוע ובאטרקציות שהיו במהלכו. אם עדיין לא דאגתם למרכיבים האלה, מהרו לדאוג להם בהקדם, אבל אם כבר סימנתם עליהם וי - זה הזמן לדאוג

למזכרות, ובראשן - המגנטים.

מזכרת ← מלשון זיכרון. המזכרת תישאר בהישג היד של החוגגים במשך זמן רב לאחר האירוע, ובכל פעם שהוא יביט או ישתמש בה, יעלו לו זיכרונות מהאירוע. כמו שהציצית מזכירה את המצוות ביהדות, כך תרצו שהמגנט על המקרר, פיסת העץ המעוצבת עם התמונה המשפחתית בסלון, או התליון שיהיה כשרשרת על הצוואר או חלק יפהפה ממחזיק המפתחות, יזכירו לחוגגים את האירוע שלכם - חתונה, בר\בת מצווה, ברית, או אירוע חברה.

ובאמת, במהלך השנים האחרונות, רובם המוחלט של האירועים כלל בתוכו צלם מגנטים, וזה מה שהוביל להתיישנות הנושא. כעת, כשכל אירוע מכיל בתוכו צלם מגנטים, התמעטה הייחודיות שבאחד כזה. המקררים כבר עמוסים במגנטים בנאלים מאינספור אירועים שפשוט נראים בדיוק אותו דבר, וגבר הדחף ליצור ייחודיות וערך מוסף לצילום המגנטים. אנחנו בצ'ורדור מגנטים קלטנו את הצורך, וכעת, הכנו לכם תוכנית למגנטים בעיקר ולמזכרות אחרות בכלל, שתייחד את המזכרת שלכם, ותגרום לחוגגים לא לשכוח ממנה:

מגנט שמעוצב בפוטושופ

המגנטים הם עניין בנאלי, כל עוד הם דומים לכל שאר המגנטים. אנחנו מציעים לכם לשכור את שירותיו של עורך הפוטושופ שלנו, שיגיע מצוות אל איש הצילום, ויערוך את התמונות שהוא יצלם באירוע. עורך הפוטושופ שלנו יוסיף אפקטים ציוריים לתמונות נבחרות, יעלים את הרקע שלהן, ובמקומו יוסיף רקע אחר לבחירה, שיגרום לתמונה להיראות מיוחדת ומדליקה - דבר שישאיר אותה במקרר להרבה זמן, ושישאיר את האירוע שלכם בזיכרון שלהם להרבה זמן. החבילה הבסיסית כוללת:

  • 20 תמונות שיצולמו במהלך האירוע שעורך הפוטושופ שלנו יערוך במהלך האירוע.

  • 20 מגנטים מוגדלים.

מגנט מעוצב בהשראת GTA

נא השאירו לנו פרטים, ונציגינו יחזרו אליכם לקביעת הצעת מחיר:

כמובן שמגנטים הם כבר לא המזכרת היחידה שנוכל להנפיק מתמונות האירוע שלכם ולחלק לחוגגים. אנו מזמינים אתכם לבדוק את המזכרות האחרות שלנו:

עיצוב אירועים תמונת שער לאתר_edited_640x
עיצוב אירועים בעסקת חבילה
תמונות מעוצבות על גבי עץ

© 2023 by Sphere Construction. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle