אירוע ייחודי נגמר במזכרת נדירה

בתחילת המאמר "איך להוציא את המיטב מהאירוע" שמתייחס למגנטים המיוחדים שאנחנו מייצרים, הסברנו על גודל חשיבותה של המזכרת ועל כמה שהיא משפיעה על הרושם שהאירוע מותיר אצל האורחים. המזכרות של היום נהיות בנאליות, ולכן חשוב תמיד להיות צעד אחד מקדימה. ניתן לעשות זאת בעזרת מגנטים מעוצבים ע"י עורך פוטושופ, אבל הפעם נרצה להציע דרך אחרת - תמונות על גבי עץ.

תמונות על גבי עץ הן מזכרות נפלאות. הן מוסיפות אלמנט של טבע לתמונה (בניגוד לאורבניות שמביאים איתם המגנטים), והן משתלבות נפלא עם כל רהיט בבית. בנוסף, תמונה על גבי עץ היא מזכרת יוקרתית בהרבה משאר המזכרות האחרות המוצעות בשוק, והאורחים רק יחכו לקחת אותה הביתה כפריט קבע. 

 

 

בלוק עץ ענק 20*14.5

בלוק עץ גדול 10*14.5

בלוק עץ 9.5*9.5

אז איך זה עובד?

הצוות שנשלח אליכם לאירוע יכלול שני אנשי צוות: הצלם, שבכל סבב יעביר את התמונות למחשב, והעורך, שידאג להדפיס את התמונות על גבי נייר פוטו מיוחד, ולאחר מכן יעביר אותן אל העץ.

 

באפשרותכם לבחור אחת משתי החבילות: חבילת בלוקי עץ בסיסית, או חבילת בלוקי עץ מעוצבים. כמובן ששני הסוגים הם נפלאים כמזכרת, אך אנחנו ממליצים על חבילת הבלוקים המעוצבים. בשתי החבילות, ניתנת האפשרות להוסיף כיתוב לתמונות. כפי שהזכרנו קודם, אחד מהיתרונות הבולטים של תמונות על גבי עץ הוא אלמנט הטבע הנדיר שמביאה איתה התמונה. ובכל זאת, כשרואים תמונה צבעונית על גבי עץ, אלמנט הטבע קצת מאבד את עצמו. לכן אנחנו מציעים קונספט חדש ששום חברת מזכרות אחרת אינה מציעה בתחום תמונות העץ, והוא תמונות עץ דמויות חריטה. חריטה היא דבר יקר מאוד, בייחוד כשהיא מיוצרת ב- 400 חתיכות, אבל ניתן לייצר מראה זהה אליה, ולהשיג תוצאות זהות אליה במחיר שווה לכל כיס. לשם השוואה, כך נראות שתי החבילות שאנו מציעים לכם: 

בלוקי עץ בסיסיים

בלוקי עץ דמויי חריטה

ייצור של בלוקי עץ דמויי חריטה דורש חומרי גלם רבים שיביאו לאיכות המרבית, והכי חשוב, בכל הזמנה של חבילת בלוקי עץ, צוותנו יכלול בתוכו איש צוות נוסף - עורך פוטושופ שידאג לערוך את התמונות כך שיהיו ברות-חריטה במהירות המירבית, כדי שנוכל להגיש את בלוקי העץ המיוחדים כבר בסוף האירוע, ולכן - המחיר בהתאם. אנחנו ממליצים על שילוב של שתי החבילות כשמספר בלוקי העץ דמויי החריטה לא עולה על מאה, ולשאר האורחים יחולקו בלוקי עץ בסיסיים.

לגופו של עניין

שיטת התמחור לחבילת בלוקים דמויי חריטה:

*שימו לב* - מחירם של בלוקי העץ דמויי החריטה הוא יקר, ולכן אנחנו ממליצים לחלק בלוקים מסוג זה רק למשפחה הקרובה כמזכרת נוספת. מומלץ להזמין עד- 40 בלוקים דמויי חריטה לקרובים, ולחלק לשאר בלוקי עץ בסיסיים

בלוק עץ  ריבועי 9.5*9.5 - 40₪ ליחידה

בלוק עץ גדול 10*14.5 – 41₪ ליחידה

בלוק עץ  ענק 14.5*20 – 55₪ ליחידה

שיטת התמחור לחבילת בלוקים בסיסיים:

בלוק עץ ריבועי 9.5*9.5 – 15 ליחידה

בלוק עץ גדול 10*14.5 – 16 ליחידה

בלוק עץ ענק 14.5*20 – 30 ליחידה

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטי קשר בשדות המסומנים. נציגינו ידאגו ליצור איתכם קשר.